pá 23.5.2008 Svatobořice – Moravany 5:4 (3:1)

autor zelickoo 26.Květen 2008

Sestava: Strmiska (20. Soukup)- Šalša, Mikeska, Bařina, Kalinec- Měsíček (60. Čtvrtníček), Drobilík, Vlachovský, Merta- Hudec (60. Záhumenský), Zbořil

Branky: Vlachovský, Zbořil, Kalinec, vlastní

ŽK: Zbořil, Kalinec, Záhumenský

Obě mužstva preferují útočný fotbal, což se v samotném zápase potvrdilo, diváci viděli 9 branek. Úvod utkání byl vyrovnaný, do první šance zápasu se dostal Zbořil, ale jeho hlavička skončila pouze na břevně. I tak jsme se ujali vedení, když se střelou z dálky prosadil Vlachovský – 0:1. Hrozili jsme zejména z brejků, po jednom z nich se dostal do vyložené šance Zbořil, bohužel v koncovce zaváhal, což byl asi klíčový okamžik zápasu. Do konce poločasu se trefovali pouze domácí. Inkasované branky jsi byly hodně podobné, všechny tři jsme dostali z úctyhodné vzdálenosti. Druhá půle pro nás nezačala nejlépe, po pár minutách soupeř využil nedůrazu v našem velkém vápně a pohodlně zvýšil své vedení na 4:1. Svatobořice polevili na aktivitě, čehož jsme dokázali využít, když se hlavou prosadil Zbořil – 4:2. Soupeři však netrvalo dlouho a opět odskočil na rozdíl 3 branek, kdy tečovaná střela zapadla za bezmocného Soukupa – 5:2. Naše mužstvo se nevzdalo a v 80. minutě snížil Kalinec, v nastaveném času si soupeř po důrazném průniku Zbořila vstřelil vlastní branku a tak konečné skóre zápasu bylo 5:4 pro domácí.